KURUMSAL
Sepetim

Haberler

26 Jan TULUMBA KÖFTE ŞEKİLLENDİRME MAKİNASI
diktas 0 202
Tulumba ve Köfte Şekillendirme Makineleri- 0.37 kw-1400 D/Dk 220 V-380 V motor gücü.- 6-7 dakika şekillendirme süresi.- 4 farklı uzunlukta şekil verme imkanı.KodÜrün AdıEbatlarmmAğırlıkkgNetm3KapasitekgabcTK.01Otomatik Tulumba ve Köfte Şekillendirme ..
26 Jan EMPERO ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLAR YEN MODEL PLUS SERİSİ
diktas 0 61
Yenilik getiren ürünlerimiz arasında yer alan yeni pişirici serisinin yanı sıra sektörde bir devrim olarak tanımlanan PLUS+ Serisi fırınlar, üstün kapasite ve maksimum tasarruf sağlayarak dünya kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur...
31 Jan ANGELO PO TÜRKİYE
diktas 0 103
İTHAL MARKALARIMIZ: RATIONAL, ANGELO PO, PRIMUS, SAMMICFirmamız endüstriyel mutfak ve çamaşırhane sistemlerinde dünya liderlerinin Türkiye’de ki temsilcisidir.Uluslararası ticareti kendine misyon edinmiş firmamız dünyanın farklı ülkelerinden en kalit..
26 Jan EMPERO KONVEKSİYONLU PATİSSERİE FIRIN
diktas 0 85
UYGUN FİYATIYLA İŞLETMENİZİN YENİ FAVORİSİ! EMP.EKF-10 PLUS KONVEKSİYONLU PATİSSERİE FIRINPLUS+ AKILLI PATİSSERİE FIRIN: HOMOJEN ISI DAĞILIMI SAYESİNDE TÜM ÜRÜNLER AYNI ORANDA PİŞMEKTEDİR.  Konveksiyonlu Patisserie Fırınları (Elektrikli)- Termostatik..
26 Jan PİRGE BIÇAKLARI ANKARA
diktas 0 132
1879'dan beri Bursa'da Bıçak Üretimi Yapan ve 50 Ülkeye İhraç Eden Türkiye'nin Önde Gelen Kesici Aletler Üreticisi 'Bıçağın Ustası' Pirge Bıçak Çeşitleri Mağazamızda!..
26 Jan SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
diktas 0 174
Diktaş Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Resmi Facebook Hesabı:https://www.facebook.com/diktasendustriyelmutfak/Diktaş Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Resmi Twitter Hesabı:https://twitter.com/diktasmutfak Diktaş Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Resmi Youtu..
26 Jan EMPERO PROJE EKİBİMİZ İLE MUTFAKLARINIZI YAPILANDIRIYORUZ
diktas 0 250
DİKTAŞ ve EMPERO işbirliği ile hotel, restaurant, cafe başta olmak üzere endüstriyel mutfak alanında; binlerce ürün çeşidi ile mutfakların projelendirilmesi, kurulması, eğitimlerinin verilerek işletmeye açılmasına kadar tüm süreçlerin planlamasını, ü..
26 Jan ŞENOCAK ANKARA
diktas 0 523
      Profesyonel çalışma ekibi ve yaygın teknik servis ağı ile ŞENOCAK firması sektörde 100 yılı aşkın birikimiyle ticari soğutma sektöründe Türkiye'nin lider kuruluşlarındandır.Firmamız, ŞENOCAK endüstriyel ve ticari ürünlerinin satış ve satış sonr..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)