KURUMSAL
Sepetim

Marka: CAN CAN
Ön Yıkama Duşu Geri Toplamalı Makaralı  2-6-10-15 m uzunlukta sarma kapasiteli kauçuk hortum10 bar çalışma basıncıG ½’’ tesisata direkt bağlantıDuvara monte edilebilen 180°C dönebilen paslanmaz sactan üretilmiş gövdeAyarlanabilir hortum çıkış özelliğiPolyemid yataklı makara göbeği2 kadem..
Marka: CAN CAN
0703 | DAİRESEL + KAREELEKTRİKLİ KONSERVE AÇACAĞI TUTMA KOLUÜrünü yukarıya ve aşağıya rahatlıkla hareket ettirebilmeniz için tasarlanmıştır.FREN TUTAMAĞIÜrün gövdesini istenilen yükseklikte sabitlemek için tasarlanmıştır.HELİS DİŞLİÖzel imalat sertleştirilmiş helis dişli sıyırma ve kaçırmayı..
Marka: CAN CAN
Profesyonel Model Manuel Konserve Açacağı ..
Marka: CAN CAN
POLİETİLEN YATAKLARPolietilen malzemeden yapılmış olan yeşil kızakların özel tasarlanmış oval yapısı sayesinde ananas takılmadan, kolay bir şekilde kesilir.GÜVENLİK PİMİAnanas makinesinin sol kızağında bulunan güvenlik pimi ananas kesildikten sonra makinenin gövdesinin aşağıya düşmemesi için tasa..
Marka: CAN CAN
PASLANMAZ MEYVE HAZNESİPaslanmaz meyve haznesi 7 kg portakal depolama kapasitesine sahiptir. Meyve besleme teli 6 ile 8 adet arasında portakal alır.SIKICI TOPLARGıdaya uygun malzemeden üretilmiş sıkıcı toplar meyveyi kavrayarak tam verimli sıkılmasını sağlar. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.SIYIRI..
Marka: CAN CAN
CANCAN PROFESYONEL TİP MANUEL MEYVE PRESİÖzel dizayn edilmiş çevirme kolu 2 tur dönerek fazla güç gerektirmeden sıkımı gerçekleştirir ve zaman tasarrufu sağlar. Ergonomik tasarlanmış çevirme kolu ile birim alana 90 kg’lık sıkma kuvveti uygulanmaktadır...
Marka: CAN CAN
Jilet gibi keskin ve özel kademeli bıçakları ile her seferinde domateslerin şeklini bozmadan ve domatesleri ezmeden mükemmel bir şekilde dilimler. Domatesi ezmeyen, suyunun çıkmasını önleyen yatay kesme kalitesi ve tırtıklı bıçaklar ile en olgun sulu domatesleri bile kolaylıkla keser. Kolayca de..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)