İçeriğe geç
Diktaş Endüstriyel Mutfak – Ostim, Ankara

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01

Empero JP.CHF.01 dikdörtgen reşo: 1/1 GN, cam kapaklı, indüksiyon tabanlı açık büfe ekipmanı. Otel ve catering için Diktaş Ankara’dan teklif alın.

Ürün kodu
JP.CHF.01
Marka
Empero
Kategori
Yardımcı EkipmanlarKafeterya Ekipmanları
Ölçü / kapasite
275×220×295 mm

Fiyat ve stok bilgisi için bize ulaşın

Proje ve toplu alımlarda size özel teklif hazırlıyoruz. Kurulum ve servis dahil.

Teklif Formu

Empero · JP.CHF.01

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Özellikleri

2 özellik

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Nedir, Nerede Kullanılır?

Otel kahvaltıları, açık büfe restoranlar ve catering organizasyonlarında sıcak yemeklerin servis boyunca sunuma hazır kalması gerekir. Empero JP.CHF.01 dikdörtgen reşo, 1/1 GN ölçüsü ve cam kapağıyla bu ihtiyaca yönelik bir büfe ekipmanıdır; indüksiyon tabanı sayesinde indüksiyon ısıtıcıyla birlikte kullanılabilir.

Cam kapak, misafirlerin yemeği kapağı açmadan görmesine olanak tanırken 1/1 gastronom ölçüsü ana yemek ve garnitürler için standart bir hacim sunar. İndüksiyonlu reşo arayan işletmeler için serinin ısıtma birimi JP.RZS.01 yuvarlak indüksiyon ocaktır. Reşoyu ısıtıcı olmadan masaya yerleştirmek isterseniz JP.CHF.01A alt standı uygundur. Daha küçük porsiyonlar için JP.CHF.02 kare reşo, çorba servisi için ise JP.CHF.03 yuvarlak çorbalık aynı seriden tamamlayıcı seçeneklerdir.

İndüksiyonlu reşo fiyatları ve büfe düzeniniz için Diktaş Ankara’dan teklif alın.

İlgili sayfalar: Yardımcı Ekipmanlar · Empero ürünleri.

Öne Çıkan Özellikler

Bu modeli benzerlerinden ayıran başlıca özellikler: JP.CHF.01, JP.CHF.02, JP.CHF.03 modeller için kullanılır; Dış ölçüler: 275x220x295 mm.

JP.CHF.01 Teknik Özellikleri ve Ölçüleri

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 modelinin teknik değerleri — dış ölçüler: 275x220x295 mm. Yerleşim planı yapılırken ürünün dış ölçülerine ek olarak bağlantı ve servis boşlukları da hesaba katılmalıdır.

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 ile Aynı Serideki Modeller

Yardımcı Ekipmanlar Seçerken

Bu ekipmanlar menüye yeni ürün eklemenin en hızlı yoludur; az yer kaplar ve çoğu modelin kurulumu yalnızca priz veya gaz bağlantısı gerektirir.

Ürün grubunun bütün modellerini ve seçim rehberini Yardımcı Ekipmanlar sayfasında bulabilirsiniz.

Fiyat, Sipariş ve Benzer Ürünler

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 fiyatı adet, teslimat ve proje kapsamına göre belirlenir. Ürünü sipariş listenize ekleyip gönderebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz; ürünü yerinde görmek için Ankara Ostim’deki mağazamıza bekleriz.

Aynı markanın diğer ürünleri için Empero ürünleri sayfasına, benzer ürün grupları için döner ocağı ve içecek hazırlama makineleri sayfalarına, grubun tamamı için kafeterya ekipmanları kategorisine bakabilirsiniz.

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Özellik Listesi

  • JP.CHF.01, JP.CHF.02, JP.CHF.03 modeller için kullanılır.
  • Dış ölçüler: 275x220x295 mmJP.CHF.01

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Teknik Özellikler

1 model
KodÜrün AdıEbatlar (mm)
JP.CHF.01Dikdörtgen Reşo 1/1 Gn Cam Kapak İndüksiyon Taban275x220x295

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Hakkında Sık Sorulan Sorular

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 fiyatı ne kadar?

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 (JP.CHF.01) fiyatı; adet, teslimat ve proje kapsamına göre değişir. Güncel fiyat için ürünü sipariş listenize ekleyip teklif isteyebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan Diktaş satış ekibini arayabilirsiniz.

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 ölçüleri ve model seçenekleri nelerdir?

Ürünün ölçü / kapasite bilgisi: 275×220×295 mm. Ayrıntılı ölçüler sayfadaki teknik özellikler tablosunda yer alıyor.

Empero Dikdörtgen Reşo 1/1 GN Cam Kapaklı İndüksiyon Tabanlı JP.CHF.01 Ankara’da nereden alınır?

Empero marka yardımcı ekipmanlar ürünlerini, 1961’den beri Ankara Ostim’de hizmet veren Diktaş Endüstriyel Mutfak’tan temin edebilirsiniz. Adres: Ostim OSB 100.Yıl Bulvarı 1232.Cadde No:55 Yenimahalle / Ankara.

Benzer Ürünler

Yardımcı Ekipmanlar Kategorisinde Diğer Ürünler

Kafeterya EkipmanlarıYardımcı Ekipmanlar · 155 Ürünün Tamamını İnceleyin