İçeriğe geç
Diktaş Endüstriyel Mutfak – Ostim, Ankara

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara EMP.6LG010: 40 cm, LPG ve doğalgaz, emniyet ventilli musluk, çıkarılabilir yağ haznesi. Diktaş Ankara’dan teklif alın.

Ürün kodu
EMP.6LG010
Marka
Empero
Kategori
IzgaralarPişirme Ekipmanları
Ölçü / kapasite
400×635×285 mm

Fiyat ve stok bilgisi için bize ulaşın

Proje ve toplu alımlarda size özel teklif hazırlıyoruz. Kurulum ve servis dahil.

Teklif Formu

Empero · EMP.6LG010

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Özellikleri

13 özellik

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Nedir, Nerede Kullanılır?

Kebapçı, köfteci, steakhouse ve snack restoranlar için et ve sebzeye ızgara lezzetini kazandırmanın pratik yolu lavataşlı ızgaradır. Empero Gazlı Lavataşlı Izgara EMP.6LG010, 400 mm genişliğiyle küçük mutfaklara ve kısa pişirme hatlarına uygun kompakt bir modeldir.

LPG ve doğalgaz ile çalışabilir; magnet emniyet ventilli, pilotlu musluklar ve piezzo çakmak güvenli ateşleme sağlar. Çıkarılabilir yağ toplama haznesi temizliği kolaylaştırır. 1.2 mm üst tabla ve 1 mm gövde paslanmaz çeliktir. Gücü 6.46 kW, doğalgaz tüketimi 0,68 m³/h, LPG tüketimi 0,43 kg/h’dir; ölçüleri 400x635x285 mm’dir.

Daha geniş ızgara yüzeyi için 600 mm EMP.6LG020 ve 900 mm EMP.6LG030 modelleri seride yer alır. Gazlı lavataşlı ızgara fiyatları için Diktaş Ankara’dan teklif alın.

İlgili sayfalar: Endüstriyel Izgaralar · Empero ürünleri.

Öne Çıkan Özellikler

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 modelinde öne çıkan özellikler şunlardır: Lpg ve Ng ile çalışabilme özelliği; Magnet emniyet ventilli ve pilotlu musluklar; Tam modüllerde iki bölgeli ısıtma; Her brulör için piezzo çakmak ile kontrol. Özelliklerin tamamı aşağıdaki listede yer alır.

EMP.6LG010 Teknik Özellikleri ve Ölçüleri

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 modelinin teknik değerleri — dış ölçüler: 400x635x285 mm; ağırlık: 51 kg; net hacim: 0.11 m³; güç: 6.46 kW. Yerleşim planı yapılırken ürünün dış ölçülerine ek olarak bağlantı ve servis boşlukları da hesaba katılmalıdır.

EMP.6LG010 modeline özel değerler: Gaz Tüketim Değeri (ng): 0,68 m³/h; Gaz Tüketim Değeri (lpg): 0,43 kg/h.

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 ile Aynı Serideki Modeller

Seride yer alan diğer modeller: Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 60 cm EMP.6LG020, Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 90 cm EMP.6LG030. Modeller arasındaki fark ölçü, kapasite ve güç değerlerindedir; ihtiyacınıza uygun olanı seçmek için değerleri karşılaştırabilirsiniz.

Endüstriyel Izgaralar Seçerken

Lav taşlı ızgaralar kömür ateşine yakın bir lezzet verir. Plakalı ızgaralar ise hızlı ve kontrollü pişirme sağlar; oluklu plaka ürüne ızgara izi verir, düz plaka yumurta ve hamburger köftesi gibi ürünler için uygundur.

Ürün grubunun bütün modellerini ve seçim rehberini Endüstriyel Izgaralar sayfasında bulabilirsiniz.

Fiyat, Sipariş ve Benzer Ürünler

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 için güncel fiyat ve stok bilgisini satış ekibimizden alabilirsiniz. Ürünü sipariş listenize ekleyip gönderebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz; ürünü yerinde görmek için Ankara Ostim’deki mağazamıza bekleriz.

Aynı markanın diğer modelleri için Empero Izgaralar sayfasına, benzer ürün grupları için endüstriyel fırınlar ve endüstriyel ocaklar ve yer ocakları sayfalarına, grubun tamamı için pişirme ekipmanları kategorisine bakabilirsiniz.

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Özellik Listesi

  • Lpg ve Ng ile çalışabilme özelliği.
  • Magnet emniyet ventilli ve pilotlu musluklar.
  • Tam modüllerde iki bölgeli ısıtma.
  • Her brulör için piezzo çakmak ile kontrol.
  • Çıkarılabilir yağ toplama haznesi.
  • Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.
  • Üst tabla kalınlığı 1.2 mm, gövde 1 mm paslanmaz çelik.
  • Gaz Tüketim Değeri (ng): 0,68 m³/hEMP.6LG010
  • Gaz Tüketim Değeri (lpg): 0,43 kg/hEMP.6LG010
  • Dış ölçüler: 400x635x285 mmEMP.6LG010
  • Ağırlık: 51 kgEMP.6LG010
  • Net hacim: 0.11 m³EMP.6LG010
  • Güç: 6.46 kWEMP.6LG010

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Teknik Özellikler

1 model
KodÜrün AdıEbatlar (mm)Ağırlık (kg)Net (m³)Güç (kW)
EMP.6LG010Gazlı Lavataşlı Izgara400x635x285510.116.46

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Hakkında Sık Sorulan Sorular

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 fiyatı ne kadar?

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 (EMP.6LG010) fiyatı; adet, teslimat ve proje kapsamına göre değişir. Güncel fiyat için ürünü sipariş listenize ekleyip teklif isteyebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan Diktaş satış ekibini arayabilirsiniz.

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 ölçüleri ve model seçenekleri nelerdir?

Ürünün ölçü / kapasite bilgisi: 400×635×285 mm. Ayrıntılı ölçüler sayfadaki teknik özellikler tablosunda yer alıyor.

Empero Gazlı Lavataşlı Izgara 40 cm EMP.6LG010 Ankara’da nereden alınır?

Empero marka ızgaralar ürünlerini, 1961’den beri Ankara Ostim’de hizmet veren Diktaş Endüstriyel Mutfak’tan temin edebilirsiniz. Adres: Ostim OSB 100.Yıl Bulvarı 1232.Cadde No:55 Yenimahalle / Ankara.

Benzer Ürünler

Izgaralar Kategorisinde Diğer Ürünler

Pişirme EkipmanlarıIzgaralar · 245 Ürünün Tamamını İnceleyin