İçeriğe geç
Diktaş Endüstriyel Mutfak – Ostim, Ankara

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE

Ürün kodu
KRCS.SDKZL.1510.CE
Kategori
OcaklarPişirme Ekipmanları

Fiyat ve stok bilgisi için bize ulaşın

Proje ve toplu alımlarda size özel teklif hazırlıyoruz. Kurulum ve servis dahil.

Müşteri Hizmetleri · Hemen Arayın0312 385 98 72Teklif Formu

Karacasan · KRCS.SDKZL.1510.CE

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Özellikleri

11 özellik

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Nedir, Nerede Kullanılır?

Doğalgaz bağlantısı olmayan büyük restoran, tatil tesisi ve kamp mutfakları için Karacasan 6 Gözlü LPG’li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE, 1500x1000x850 mm’lik gövdesinde altı göz ve geniş bir alt dolap sunar. LPG ile çalışabilen bu sanayi tipi dolaplı ocak, kalabalık gruplar için yemek üretimini kolaylaştırır.

6 yanışlı yapıdaki çift yanışlı brülörler güçlü ateş ve hassas ayar imkanı verir. Magnet emniyet ventilli musluklar ve piezo çakmaklı brülörler güvenli kullanım sağlar. Özel emaye kaplı güçlü ızgara ve kademeli şalter, yoğun serviste pratiklik sunar. 143 kg ağırlığındaki paslanmaz gövde hijyenik ve kolay temizlenir; ürün CE belgelidir.

Daha küçük LPG’li model 4 gözlü KRCS.SDKZL.1010.CE’dir. 6 gözlü LPG’li dolaplı ocak fiyatları için Diktaş’tan hızlıca teklif alın.

İlgili sayfalar: Endüstriyel Ocaklar ve Yer Ocakları · Karacasan ürünleri.

Öne Çıkan Özellikler

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE modelinde öne çıkan özellikler şunlardır: LPG ile çalışabilme özelliği; Magnet emniyet ventilli musluklar; Özel emaye kaplı güçlü ızgara; Çift yanışlı brulör. Özelliklerin tamamı aşağıdaki listede yer alır.

Ölçüler ve Model Seçenekleri

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE teknik bilgileri — ağırlık: 143 kg; ölçüler: 1500x1000x850. Yerleşim planı yapılırken ürünün dış ölçülerine ek olarak bağlantı ve servis boşlukları da hesaba katılmalıdır.

Endüstriyel Ocaklar ve Yer Ocakları Seçerken

Doğal gazlı, LPG’li ve elektrikli seçenekler mevcuttur. Yer ocakları büyük kazanlarla çorba ve toplu yemek pişirmek için, set üstü ocaklar ise tezgah ve alt dolap üzerinde sote ve tava işleri için kullanılır.

Ürün grubunun bütün modellerini ve seçim rehberini Endüstriyel Ocaklar ve Yer Ocakları sayfasında bulabilirsiniz.

Fiyat, Sipariş ve Benzer Ürünler

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE için güncel fiyat ve stok bilgisini satış ekibimizden alabilirsiniz. Ürünü sipariş listenize ekleyip gönderebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz; ürünü yerinde görmek için Ankara Ostim’deki mağazamıza bekleriz.

Aynı markanın diğer modelleri için Karacasan Ocaklar ve Yer Ocakları sayfasına, benzer ürün grupları için endüstriyel ızgaralar ve endüstriyel fırınlar sayfalarına, grubun tamamı için pişirme ekipmanları kategorisine bakabilirsiniz.

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Özellik Listesi

  • KARACASAN 6 GÖZLÜ LPG'Lİ DOLAPLI OCAK KRCS.SDKZL.1510.CE
  • LPG ile çalışabilme özelliği.
  • Magnet emniyet ventilli musluklar.
  • Özel emaye kaplı güçlü ızgara.
  • Kademeli şalter.
  • Çift yanışlı brulör.
  • Her brulör için piezzo çakmak ile kontrol.
  • Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir.
  • Paslanmaz çelik gövde.
  • 6 Yanışlı
  • CE belgelidir.

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Teknik Özellikler

2 özellik
AĞIRLIK143 kg
ÖLÇÜLER1500x1000x850

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Hakkında Sık Sorulan Sorular

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE fiyatı ne kadar?

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE (KRCS.SDKZL.1510.CE) fiyatı; adet, teslimat ve proje kapsamına göre değişir. Güncel fiyat için ürünü sipariş listenize ekleyip teklif isteyebilir ya da 0312 385 98 72 numaralı telefondan Diktaş satış ekibini arayabilirsiniz.

Karacasan 6 Gözlü Lpg'li Dolaplı Ocak KRCS.SDKZL.1510.CE Ankara’da nereden alınır?

Karacasan marka ocaklar ürünlerini, 1961’den beri Ankara Ostim’de hizmet veren Diktaş Endüstriyel Mutfak’tan temin edebilirsiniz. Adres: Ostim OSB 100.Yıl Bulvarı 1232.Cadde No:55 Yenimahalle / Ankara.

Benzer Ürünler

Ocaklar Kategorisinde Diğer Ürünler

Pişirme EkipmanlarıOcaklar · 166 Ürünün Tamamını İnceleyin